30.11.2019

30. 11. 2019

1. zápas: 33:56 (3:20, 9:34, 26:48)

2. zápas: 51:44 (10:11, 20:26, 38:36)

V sobotu 30.11. 2019 odehrálo družstvo TBS Přerov U12 Mix své třetí utkání v sezoně, na palubovce SK UP BCM Olomouc. V prvním zápase jsme si dokázali od začátku zápasu vytvořit 20 bodový náskok, který jsme si po zbytek zápasu udrželi, jak rychlými protiútoky s úspěšným zakončením, bojovností o míč, tak dobrou a důraznou obranou, kde jsme soupeři nedali prostor k přesnému zakončení a doskakování při střelbě.

Bohužel druhý zápas byl z cela jiný, možná tím že jsme se vítězstvím nechali zcela pohltit a věřili, že soupeř se porazí sám. Do 4.čtvrtiny jsme hráli bodově vyrovnaný zápas( 40:40), spousta chyb v obraně, nepřesné přihrávky, chyběly doskoky jak v obraně tak v útoku, neproměněné trestné hody a to hlavní docházel nám fyzický fond, prostě už jsme na běhavého soupeře nestačili. Posledních pár minut bylo z cela v režii soupeře.
Pro nás to byla po měsíci bez zápasů prověrka, kterou jsme zvládli jen na půl a ukázala nám co vše je potřeba zlepšit a také to, že dva tréninky nestačí a pokud nebudeme k sobě přísní na trénincích tak na zápasech to nepůjde.