U 11: TBS Přerov - BK Blansko, Kyjov, Zlín

17.09.2017

V neděli 17. 9. 2017, jsme se zúčastnili spolu s týmy Blansko, Kyjov a domácí Zlín turnaje minižáků.

TBS Přerov - BK Blansko 27:40

(2:14, 12:21, 14:32)

Šamorilová - 8, Nadymáček - 6, Frič - 4, Vyroubalová - 3 (š 6/1), Kadeřábek - 2 (š 4/2), Pospíšil - 2, Mičulková - 2

První zápas jsme odehráli s družstvem z Blanska. V zápase jsme střídali lepší a horší momenty. V první a třetí části hry nás soupeř přehrával hlavně po technické stránce, kde dokázal jednoduše skórovat. 2 a 4 čtvrtinu jsme dokázali vyhrát. Nakonec jsme podlehli o 15 bodů.

TBS Přerov - SKB Zlín 25:86

(10:20, 21:42, 25:69)

Kadeřábek - 9 (š 2/1), Kopřivová - 6, Frič - 4, Punčochářová - 2, Šamorilová - 2, Mičulková - 2

V druhém zápase nás čekal tým domácího Zlína. Zápas se rozhodl v druhé půli, kdy jsme přestali stíhat fyzicky, začali být nepozorní a dělali zbytečné chyby v obraně. Za druhý poločas jsme dokázali vstřelit jen 4 b. Konečný rozdíl 61 bodů byl pro nás, po předvedené první půli, trochu nespravedlivý.

TBS Přerov - SKB Zlín 12:71

(2:15, 9:37, 10:51)

Vyroubalová - 9 (š 4/3), Kadeřábek - 3 (š 6/3), Nadymáček - 0 (š 2/0)

Do třetího utkání proti Kyjovu se nám nastupovalo už trošku ztěžka. Byla znát únava. Soupeř byl starší, vyšší a hlavně vyhranější. Nastupovali jsme do zápasu s nasazením a snahou poprat se o výsledek. Bohužel jsme od soupeře moc šancí nedostali a zápas skončil rozdílem 59b.

Na začátek sezony to byla pro některé členy družstva nová zkušenost a pro starší hráče příležitost k zjištění, co jsme přes prázdniny zapomněli, a kde máme rezervy. Že je máme a je pořád na čem pracovat, je po zápasech víc než jasné.

Chci všechny hráče a hráčky moc pochválit za bojovnost, s kterou nastupovali do každého zápasu. Za velkou bojovnost, snahu a odhodlanost.