TURNAJE  A SPORTOVNÍ AKCE

BASKEŤÁCKÁ SOBOTA 2. 9. 2017

BASKETBALOVÝ TURNAJ PRO VŠECHNY

Zveme všechny nadšence, baskeťáky i nebaskeťáky, děti, rodiče, prarodiče. Přijďte SOBOTU 2. 9. 2017 od 10.00 hodin na venkovní hřiště ZŠ Svisle (v případě nevlídného počasí v Sokolovně)

  • hodit na koš i jinak zasoutěžit,
  • zahrát turnaj 3x3 v různých kategoriích,
  • turnaj je zvlášť pro hráče a zvlášť pro nehráče,
  • kdo přivede babičku nebo dědu dostane dárek.

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO. 
SPORTOVNÍ OBUV A OBLEČENÍ S SEBOU.

PŘEROVSKÝ TRADIČNÍ BASKETBALOVÝ ŽÁKOVSKÝ TURNAJ O PUTOVNÍ TROFEJ "O ROTAČNÍ PEC"

Vážení příznivci basketbalu a košíkové. Rádi bychom Vás pozvali k účasti na našem turnaji, který je součástí "Květnového mládežnického basketfestu v Přerově".

PODĚKOVÁNÍ

Trenéři i celý klub TBS Přerov, velmi moc děkují všem rodičům, kteří se podíleli jak organizačně, tak i nemalým přispěním laskomin do bufetu na nedělním turnaji U11 tek.

Dále děkujeme paní  Martině Zlámalové za upečení krásných a výborných dortů a rolád pro všechny týmy. 

Ještě jednou, Všem moc děkujeme za pomoc a podporu.


Vánoční basketbal

Nastal čas vánoční, a 21. prosince jsme se opět střetli na utkání rodiče vs děti.

Kluci a děvčata ukázali svým rodičům co se ze složité abecedy basketbalu zatím naučili, a rodiče si vyzkoušeli, jak těžké je ovládaní míče, či dopravení míče do koše. Vítězem byl každý zúčastněný.

Po úporných bojích na hřišti jsme pokračovali přátelským posezením v předsálí.

Mikuláš 2016

na pondělním tréninku 5. 12. 2016 nás navštívil Mikuláš s doprovodem. Někteří, jelikož nebyli hodní, měli namále. Nakonec se podařilo čerty přemluvit aby nikoho sebou nebrali, a Mikuláš odměnil přítomné děti balíčky.

Velké poděkování patří všem maminkám (tatínkům?), které s přípravou akce pomáhaly, a hlavně paní trenérce Evě, která ji organizovala!

Soustředění 2016 - Rekreační středisko Dálava

Termín 19.08.2016 - 26.08.2016

Rekreační areál se nachází v překrásné oblasti přírodního parku Sovinecko ve vesničce Horní Žleb nedaleko města Šternberk. 
FOTOGRAFIE

Skvělý minibasketbalový turnaj

a úžasný úspěch domácích v Přerově

V sobotu 21. května 2016 se v přerovské Sokolovně uskutečnil "Květnový minibasketbalový turnaj v Přerově", pro děti mladší 12let (kategorie U12).Pořadí 1. TBS Přerov chlapci, 2. BK Lipník n.B., 3. SK UP Olomouc 4. BCM Olomouc 5. TBS Přerov dívky. 

ALL STARS TEAM: Koňařík Viki, Nakielna Julie, Sedlák Vojta, Zlámalová Terez. Nejlepší střelci: Krejčí Meďa, Szczyrbová Hana, Černá Gábina, Hofhans Vincent, Mrazíková "Icy".

Pozvání do Přerova přijaly 3 mimopřerovské týmy a hostily je dvě domácí družstva TBS Přerov chlapci a TBS Přerov dívky. Po napínavém průběhu, kdy každý z týmů alespoň jednou prohrál, se štěstí přiklonilo na stranu domácích chlapců, kteří v turnaji zvítězili rozdílem skóre. Nemalou měrou k tomu přispěl nejlepší střelec turnaje Marek "Meďa" Krejčí (TBS Přerov chlapci). Ohlasy hráčů a trenérů byly pochvalné a za to vděčíme rodičům, pořadatelům a rozhodčím. Děkujeme také všem sponzorům. Jmenovitě můžeme poděkovat společnosti "J.A.P.", a atmosféru nádherně doplňovaly krásné nezávislé kosmetické poradkyně Mirka Ondrušková a Irenka Koutná z Mary Kay.
FOTOGRAFIE