TURNAJE  A SPORTOVNÍ AKCE


Turnaje "O Rotační Pec" 2018

20. 5., 26.5., 27.5. a 3. 6. 2018

Basketbalové "Rotačky" v Přerově, kromě jedné, nezůstanou.

V uplynulých dvou víkendech proběhly další tři basketbalové turnaje "O rotační pec". Na turnaji dívek U14 (do čtrnácti let), který proběhl v přátelském a komornějším prostředí, se ukázalo, že v parném dopoledni domácí hráčky hledaly po dlouhé sezóně motivaci k vyššímu nasazení. A tak se nepodařilo, i přes mnohé pozitivní prvky ve hře, dosáhnout na lepší než 3. místo v turnaji. Negativem jistě bylo, že došlo k obnovení zranění kapitánky E. Gaďourkové. Chlapci U14 si na svém turnaji užili jak opojného pocitu vítězství (a to hned dvakrát), tak i hořkost porážky. Po dobrém a nadšeném výkonu se nakonec přerovští umístili na krásném druhém místě. V následném turnaji kategorie U10 se konečně podařilo Rotační pec vyhrát domácím, a to chlapcům. Radost je o to větší, že na druhém místě se umístila naše děvčata.

Výsledky:

Turnaj U14 dívky: 1. BK Blansko, 2. Sokol Kobylí, 3. TBS Přerov.
Nejlepší hráčky Přerova: T. Zlámalová, M. Fryčová.

Turnaj U14 chlapci: 1. SNAKES Frýdek Místek, 2. TBS Přerov, 3. BCM Olomouc, 4. SKB Zlín.
Nejlepší střelec Přerova A. Kadeřábek, nejlepší obránce Přerova Š. Tesař, členové ALL STAR turnaje F. VuDang, L. Kaprál.

Turnaj U1O mix: 1. TBS Přerov - chlapci, 2. TBS Přerov - dívky, 3. TJ Spartak Hluk.
Nejlepší hráčky v dovednostních soutěžích: F. Tichavský, Š. Frydrychová.

BASKEŤÁCKÁ SOBOTA 2. 9. 2017

BASKETBALOVÝ TURNAJ PRO VŠECHNY

Zveme všechny nadšence, baskeťáky i nebaskeťáky, děti, rodiče, prarodiče. Přijďte SOBOTU 2. 9. 2017 od 10.00 hodin na venkovní hřiště ZŠ Svisle (v případě nevlídného počasí v Sokolovně)

  • hodit na koš i jinak zasoutěžit,
  • zahrát turnaj 3x3 v různých kategoriích,
  • turnaj je zvlášť pro hráče a zvlášť pro nehráče,
  • kdo přivede babičku nebo dědu dostane dárek.

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO. 
SPORTOVNÍ OBUV A OBLEČENÍ S SEBOU.

PŘEROVSKÝ TRADIČNÍ BASKETBALOVÝ ŽÁKOVSKÝ TURNAJ O PUTOVNÍ TROFEJ "O ROTAČNÍ PEC"

Vážení příznivci basketbalu a košíkové. Rádi bychom Vás pozvali k účasti na našem turnaji, který je součástí "Květnového mládežnického basketfestu v Přerově".

PODĚKOVÁNÍ

Trenéři i celý klub TBS Přerov, velmi moc děkují všem rodičům, kteří se podíleli jak organizačně, tak i nemalým přispěním laskomin do bufetu na nedělním turnaji U11 tek.

Dále děkujeme paní  Martině Zlámalové za upečení krásných a výborných dortů a rolád pro všechny týmy. 

Ještě jednou, Všem moc děkujeme za pomoc a podporu.


Vánoční basketbal

Nastal čas vánoční, a 21. prosince jsme se opět střetli na utkání rodiče vs děti.

Kluci a děvčata ukázali svým rodičům co se ze složité abecedy basketbalu zatím naučili, a rodiče si vyzkoušeli, jak těžké je ovládaní míče, či dopravení míče do koše. Vítězem byl každý zúčastněný.

Po úporných bojích na hřišti jsme pokračovali přátelským posezením v předsálí.

Mikuláš 2016

na pondělním tréninku 5. 12. 2016 nás navštívil Mikuláš s doprovodem. Někteří, jelikož nebyli hodní, měli namále. Nakonec se podařilo čerty přemluvit aby nikoho sebou nebrali, a Mikuláš odměnil přítomné děti balíčky.

Velké poděkování patří všem maminkám (tatínkům?), které s přípravou akce pomáhaly, a hlavně paní trenérce Evě, která ji organizovala!

Soustředění 2016 - Rekreační středisko Dálava

Termín 19.08.2016 - 26.08.2016

Rekreační areál se nachází v překrásné oblasti přírodního parku Sovinecko ve vesničce Horní Žleb nedaleko města Šternberk. 
FOTOGRAFIE

Skvělý minibasketbalový turnaj

a úžasný úspěch domácích v Přerově

V sobotu 21. května 2016 se v přerovské Sokolovně uskutečnil "Květnový minibasketbalový turnaj v Přerově", pro děti mladší 12let (kategorie U12).Pořadí 1. TBS Přerov chlapci, 2. BK Lipník n.B., 3. SK UP Olomouc 4. BCM Olomouc 5. TBS Přerov dívky. 

ALL STARS TEAM: Koňařík Viki, Nakielna Julie, Sedlák Vojta, Zlámalová Terez. Nejlepší střelci: Krejčí Meďa, Szczyrbová Hana, Černá Gábina, Hofhans Vincent, Mrazíková "Icy".

Pozvání do Přerova přijaly 3 mimopřerovské týmy a hostily je dvě domácí družstva TBS Přerov chlapci a TBS Přerov dívky. Po napínavém průběhu, kdy každý z týmů alespoň jednou prohrál, se štěstí přiklonilo na stranu domácích chlapců, kteří v turnaji zvítězili rozdílem skóre. Nemalou měrou k tomu přispěl nejlepší střelec turnaje Marek "Meďa" Krejčí (TBS Přerov chlapci). Ohlasy hráčů a trenérů byly pochvalné a za to vděčíme rodičům, pořadatelům a rozhodčím. Děkujeme také všem sponzorům. Jmenovitě můžeme poděkovat společnosti "J.A.P.", a atmosféru nádherně doplňovaly krásné nezávislé kosmetické poradkyně Mirka Ondrušková a Irenka Koutná z Mary Kay.
FOTOGRAFIE